Nothing is Impossible

SİYAH SAC


Döküm işlemi ile hazırlanan ürünlerdir. Mukavemeti yüksek olan siyah sac ürünleri aynı zamanda kolay şekil alabilmesi sebebi ile de farklı kullanım alanlarda kendine yer edinebilmektedir. Kolay kaynak olabilmesi ve şekil alması ile görünen ya da görünmeyen birçok alanda kullanılır.

Standart ölçülere göre hazırlanan bu ürünler aynı zamanda özel üretim ile de müşterinin talebine göre farklı ölçüler eve farklı ağırlığa sahip olarak da hazırlanmaktadır. Kaliteli üretime sahip olan siyah sac alım işlemi için Karaca Metal firmamızdan yararlanabilirsiniz.

Döküm işlemi yapılarak üretilerek sıcak hadde işlemi ile hazırlanan siyah sac kullanım alanı oldukça geniş olan ürünler arasında yer almaktadır. Kullanımında en sık rastlanan alan ise beyaz eşya sektörüdür. Ürün üretimlerinde sıklıkla kullanılan siyah sac ürün yanı zamanda otomotiv sektörü içinde de kullanımına rastlanır.

Görünür parça ya da görünmez parça olarak ürün üretimlerinde görev alan siyah sacları büro malzemelerinin imalarında, depolama tankları,  tren rayları, genel konstrüksiyon levhaları, iş makine imalatlarında, gemi ve tersanelerin yanı sıra çelik kasa üretimlerinde de kullanılmaktadır.  Kara ve demir yolu araçları üretiminde etkili olan siyah sac hem üründe hem de üretim için gerekli olan uygulamalarda yer almaktadır.

Yüksek mukavemet özelliğine sahip olan ürün bu sebeple de son derece geniş bir kullanım alanına sahiptir. Sadece yüksek mukavemet değil kolay kaynak yapılabilmesi ve istenen şeklin kolaylıkla şekillendirilmesine olanak sunması da ürün kullanımının birçok farklı sektör içinde de yer almasına etki etmektedir.

Her türlü boy açma hizmetimiz mevcuttur.


tr_TRTurkish